Aöf 9-10 Şubat Güz Dönemi Final Sınavı Soruları ve Cevaplarını Paylaşıyoruz

Aöf 9-10 Şubat Güz Dönemi Final Sınavı Soruları ve Cevaplarını Paylaşıyoruz

9-10 Şubatta yapılan açıköğretim güz dönemi final sınavlarını atlattık arkadaşlar. Artık şimdi sınav sonuçları ile sınav sorularını merak ettiğimize eminim. 9-10 Şubat Güz Dönemi Final Sınavı sorularını forumlarımız aracılığı ve sizlerin desteği ile paylaşacağız. Sizlerde aklınızda kalan soru ve cevapları forumumuza eklemeyi ihmal etmeyin arkadaşlar. Soruları eklemek için herhangi bir üyeliğe gerek bulunmamaktadır. Aöf 2013 güz final soruları ve cevaplarına aşağıdan nasıl ulaşabileceğinizi tarif ettim arkadaşlar. Anadolu Üniversitesi 9-10 Şubatta yapılmış olan güz dönemi final sınavı soruları ve cevaplarını ne zaman yayınlayacak, bir çoğumuzda orjinal soruları görmek için sabırsızlanmaktadır.

Aöf 9-10 Şubat Güz Dönemi Final Sınavı Soruları ve Cevaplarını Paylaşıyoruz
Aöf 9-10 Şubat Güz Dönemi Final Sınavı Soruları ve Cevaplarını Paylaşıyoruz

 

 9-10 Şubatta yapılan güz dönemi final sınavı soru ve cevaplarının ne zaman yayınlanacağını hepimiz merak ediyoruzdur. Aslında hemen hemen hepimiz soruların 13 Şubat Çarşamba günü öğleden sonra yayınlanacağını tahmin etmekteyiz değilmi. Sınav soruları yayınlanana kadar hem merakımızı gidermek hemde aklımızdakileri diğer aöf öğrencileri ile paylaşmak için sizleride aöf forumumuza bekliyoruz. Sınavlardan hemen sonra Aöf Forumlarımıza girerek aklınızda kalan soru ve cevapları diğer açıköğretim öğrencileri gibi ilgili derslerin konularına sizde ekleyin. Anadolu Üniversitesi internet sitesinde sınav sorularını yayınladığında yine sizlere burada bilgilendireceğiz arkadaşlar. Sizlerde aklınızda kalan soru ve cevapları aşağıdaki linkten sınıfınıza tıklayarak ekleyebilirsiniz /diğer öğrencilerin ekledikleri 2013 final sınavı sorularını ve cevaplarını görebilirsiniz.

 

Açıköğretim Güz Dönemi 9-10 Şubat Final Sınavı Soruları ve Cevapları;

Aöf 1.Sınıf 2013 Güz Dönemi Final Soruları ve Cevapları için TIKLAYIN 

Aöf 2.Sınıf 2013 Güz Dönemi Final Soruları ve Cevapları için TIKLAYIN

 Aöf 3.Sınıf 2013 Güz Dönemi Final Soruları ve Cevapları için TIKLAYIN

 Aöf 4.Sınıf 2013 Güz Dönemi Final Soruları ve Cevapları için TIKLAYIN

 

Aöf 9-10 Şubat 2013 Güz Dönemi Final Sonuçları ne zaman açıklanır TIKLAYIN Öğrenin.

6 Yorum

  1. Türk İdare sınavına giren arkadaşlar Yıldız sarayıyla ilgili bir soru vardı hatırlayan burdan paylaşırsa sevinirim sorunun cevap şıklarında yanlışlık olduğunu düşünmekteyim.Yıldız Sarayı beşiktaşta olduğunu biliyorum ancak şıklarda böyle bir cevap mevcut değildi.

  2. 9-10 Şubat’ta yapılan AÖF final sınavlarının sonuçları 8 Mart Cuma günü açıklanacak.

  3. AÖF Final sınav giriş bilgileri 9-10 Şubat: Final giriş bilgileri ve daha fazlası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...

Başa dön tuşu