Aöf 4-5 Mayıs Bahar Dönemi Ara Sınav Soruları ve Cevapları

Aöf 4-5 Mayıs Bahar Dönemi Ara Sınav Soruları ve Cevapları

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 5-6 Mayıs Bahar Dönemi Ara Sınavını hep birlikte atlattık. Sınav soru ve cevapları üniversitenin sitesinde yayınlandığında orjinal PDF hallerini bizde paylaşacağız ama ondan önce soruları ve cevapları forumumuzda sizlerinde katılımı ile aklımızda kaldığı kadarı ile paylaşıyoruz. Bundan sonra artık hiç vakit kaybetmeden 1-2 Haziran Dönem Sonu ( Final ) Sınavına çalışmaya devam etmeliyiz. Sınav sonuçlarının açıklanmasını beklemden çalışmaya başlamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Çünkü iki sınav arası 25 gün gibi bir zaman olması sınav sonuçlarınında en erken 15 gün içinde açıklanacak olması ders çalışmak için çok kısıtlı bir zaman bırakmakta bizlere.

4-5 Mayıs aöf bahar dönemi ara sınavını atlattık. şimdi hepimiz sınav sorularının açıklanmasını ve sorulara bakarak kaç alaacağımızı kestirmek istiyoruz. Hepimizin aklında  sınavdan çıkar çıkmaz sınav sorularının ve cevaplarının ne zaman yayınlanacağı sorusunu düşümüşüzdür. Açıköğretim 4-5 Mayıs ara sınav soruları önümüzdeki hafta içinde Anadolu Üniversitesi’nin internet sitesinde yayınlanacaktır ama, ondan önce sıcağı sıcağına hem aklımızda kalan soruları paylaşmak hemde diğer paylaşanların cevapları ile kendi cevaplarımızı karşılaştırmak için aşağıda linklerini verdiğim siteye girmenizi öneriyorum. Açıköğretim bahar dönemi ara sınav soruları ve cevaplarını sınavlardan hemen sonra aklımızda kaldığı kadarı ile paylaşalım arkadaşlar. Böylelikle hem biz hemde diğer aöf öğrencileri sınav sonuçlarını aşağı yukarı tahmin edebilecektir.

Aöf 4-5 Mayıs Ara Sınav Soruları ve Cevapları
Aöf 4-5 Mayıs Ara Sınav Soruları ve Cevapları

 

Aöf 4-5 Mayıs Ara Sınav Soruları ve Cevaplarını Nereden Görebilirsiniz :

http://www.aofdestek.net/aof.2013.bahar.donemi.ara.sinav.sorulari/

 

1.Sınıf 2013 Sınav Soru ve Cevapları; 

http://www.aofdestek.net/1.sinif.ara.sinav.sorulari.bahar.donemi/

 

2.Sınıf 2013 Sınav Soru ve Cevapları;

http://www.aofdestek.net/2.sinif.ara.sinav.sorulari.bahar.donemi/

 

3.Sınıf 2013 Sınav Soru ve Cevapları;

http://www.aofdestek.net/3.sinif.ara.sinav.sorulari.bahar.donemi/

 

4.Sınıf 2013 Sınav Soru ve Cevapları;

http://www.aofdestek.net/4.sinif.ara.sinav.sorulari.bahar.donemi/

 

Sınav soruları ve cevaplarını kontrol ederken kendi cevaplarınızla diğer arkadaşların eklediği cevapları karşılaştırın arkadaşlar. Siz ekleyinki başkalarıda eklesin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...

Başa dön tuşu