Açıköğretim Aöf 2012 Final Sınavı Soruları ve Cevapları

Açıköğretim Aöf 2012 Final Sınavı Soruları ve Cevapları

Açıköğretim 2012 Final Sınavı 2-3 Haziran Cumartesi ve Pazar günleri, sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde iki oturum olarak yapılıyor/yapıldı. Final sınavları 2012 yılında bir çoğumuz için zor bir çoğumuz içinse kolay geçmiştir. Bu yıl finallerin bir özelliği ise yıllık sistemde yapılan son final sınavı olmasıdır. 2012-2013 eğitim yılından itibaren artık tüm bölümler kredili sisteme geçecektir. Bu koyu bilahare detaylıca işleyeceğiz.

Aöf 2012 final sınav soruları sınavlardan 2-3 gün sonra Anadolu Üniversitesinin e-öğrenme sayfasında pdf olarak yayınlanır. Ama sizler aklınızda kalanları kontrol etmek için www.aofdestek.net, blog.aofdestek.net , www.acikogretim.me gibi açıköğretim destek sitelerine girerek orda yazılanlara bakabilir ve aklınızdaki soruları paylaşarak diğer üye ve ziyaretçilerin kontrol etmelerini isteyebilirsiniz. Bu siteler açıköğretim okuyan öğrencilere destek olarak sınav soruları, ders notları, deneme sınavları, üniversite duyurularının yanı sıra sizlere fayda sağlayacak her türlü bilgiyi içermektedir.

Açıköğretim 2012 final sınavı sonuçları ne zaman açıklanır derseniz; sınavlardan 20-25 gün sonra açıklanır. Benim tahmince 2012 aöf final sınavı sonuçları 25 Haziran P.tesi açıklanır.

2012 açıköğretim final sınavlarının hepiniz için iyi geçmesini temenni eder, sınav sonuçlarının beklentilerinizden yukarıda gelmesini dilerim.

12 Yorum

 1. ben Açık öğretimden Adalet bölümü okuyorum birkaç dersten kalacam bu derleri geçmek için büt sınavı var mı yoksa bu dersleri nasıl kurtarırım

 2. sınavda geçemeyenler eylül ayında ki bütünlemeye girebilirler.

  *Bütünleme Sınavı 08-09 Eylül 2012

 3. ADALET BÖLÜMÜ BIRINCI SINIFI IKI ZAYIFLA BÜTÜNLEMEYE KALARAK GEÇTIM FAKAT KAFAMA TAKILAN BÜTÜNLEMEDE GEÇEMEZSEM NE OLUCAK?ÇÜNKÜ DERSLERDEN BIRI INGILIZCE DIGERI MEDENI HUKUK.

  AYRICA BÜTÜNLEME SINAVI NASIL OLUCAK BIR DESIN IKI KITABI VAR IKI KITAPTANDA SINAVDA SORUMLUMUYUM?TEK SINAV MI OLUCAK BILGI VERIRSENIZ SEVINIRIM.TSK

  1. Kredili Sistem Okuyanlar İçin;
   Güz dönemi Bütünleme Sınavı Tarihleri 8-9 Eylül
   Bahar dönemi Bütünleme Sınavı Tarihleri 13-14 Ekim
   Genel Not Ortalamanız 2,00 altındaysa CD,DC,DD ve FF aldığınız derslerden bütünleme sınavına gireceksiniz..
   2,00 üstündeyse sadece FF olan dersler için gireceksiniz

  1. Yıllık Sistemdekiler için yok. Kredili sistemde okuyanların Güz Dönemi Bütünleme sınavı 8-9 Eylülde, Bahar dönemi bütünleme sınavı 13-14 Ekimde yapılacak.

 4. BÜTÜNLEME SINAVI ACABA IKI BÖLÜMDEN MI OLUSUYOR YANI IKI KITAP OLDUGUNA GORE BIRINCI DONEM BIR KITAPTAN IKINCI DONEM IKI KITABIN TÜMÜNDEN MI SORUMLUYUZ

  1. Kredili Sistem Okuyanlar İçin;
   Güz dönemi Bütünleme Sınavı Tarihleri 8-9 Eylül
   Bahar dönemi Bütünleme Sınavı Tarihleri 13-14 Ekim
   Genel Not Ortalamanız 2,00 altındaysa Güz Döneminde, CD,DC,DD ve FF aldığınız derslerden 8-9Eylülde bütünleme sınavına gireceksiniz..
   2,00 üstündeyse sadece FF olan dersler için 8-9 Eylülde gireceksiniz.
   Güz Bütünleme Sınavından Sonra, Genel Not Ortalamanız 2.0ın Üzerine Çıktıysa bahar Dönemi Derslerindne Sadece FF Olandan 13-14 Ekimde, 2.0’ın üzerine çıkmadıysa CD,DC,DD ve FF aldığınız derslerden 13-14 Ekimde bütünleme sınavına gireceksiniz..

 5. arkadaşlar adalet 2 sınıf öğrencisiyim güzudöneminden ingilizce 1 ve ceza hukuku bahar döneminden ingilizce 2 den duşuk notlar aldım , güz dönemi dönemimde ingilizce ff ( sana girmedim ) ceza hukuku 27 o da ff , bahar dönemi ingilizce 2 ise not ortalamam 24 dur

  güz döneminden aldım puanlarlar not ortalamam etkilenip 2 nin üzerinde olur mu yoksa dersleri mutlaka vermem mi gerekir bi yarcımcı olabilecek bi arkadaş varsa şimdiden tşkler

 6. AÖFte dershane sorusu: Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınavında dershanelerle ilgili bir soruya da yer verildiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...

Başa dön tuşu