Aöf Tek Ders Sınavı Giriş Belgesi Çıkarma

Aöf Tek Ders Sınavı Giriş Belgesi Çıkarma

Anadolu Üniversitesi Tek Ders Sınavı Giriş Yerleri Açıklandı!

Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine sunulan tek ders sınavına girecekler için sınav giriş belgeleri öğrenci sayfalarında yayınlandı arkadaşlar. Anadolu Üniversitesi açıköğretim, işletme ve iktisat fakültesleri son sınıf öğrencilerinin mezuniyetlerine engel olan dersleri için düzenlenen tek ders sınavı, sınava giriş belgelerini öğrenci sayfalarında yayınladı. Açıköğretim tek dersten kalarak mezun olamayan öğrenciler için 20 Temmuz’da yapılacak olan Tek Ders Sınavı giriş yerleri açıklandı. 

Tek ders sınavı tarihi, 20 Temmuz 2014 tarihinde saat 14:00’deAdana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Samsun, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa ve yurt dışı programlarına kayıtlı öğrenciler için Almanya/Köln, Azerbaycan/Bakü’de gerçekleştirilecektir. Bu sınav merkezlerinde çeitli okullarda yapılacak sınav için öğrencilerin sınava girecekleri okullar belirlenmiş ve örenci sayfalarına eklenmiştir.

Tek Der Sınavı Giriş Yerleri İçin TIKLAYIN

DİKKAT!! Sınavların hepiniz için başarılı geçmesini temenni ederim.En az 20-30 puan fazla almanıza yarayacak olan sınav taktiğini öğrenmek için TIKLAYIN

Sınavlarda hepinize başarılar dileriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...

Başa dön tuşu