Aöf 3-4 Mart 2015 Mazeretli Kayıt Yenileme İşlemleri

Aöf 3-4 Mart 2015 Mazeretli Kayıt Yenileme İşlemleri

Anadolu Üniversitesi aöf açıköğretim 2015 Bahar dönemi kayıt yenileme işlemlerinin son 2 günü yani 3-4 Mart Salı-Çarşamba günleri mazeretli olarak kayıt yenileme yapılabilmektedir. Kayıt yenileme süreci 4 Mart Çarşamba saat 23:59 ‘a kadar devam edecektir. Bu tarih ve saatten sonra hiç bir şekilde kaydınız yenilenmez. 

Mazeretli kayıt yenileme sürecinde öğrenciler herhangi bir mazeret belirtmeden belge vermeden kayıtlarını yeniletebilmektedir. AÖF mazeretli kayıt yenileme sürecinde öğrencilerden ek bir mazeret istenmemektedir. 4 Mart 2015 günü saat 23:59’a kadar kayıt yenileme ücretinizi yatırabilirsiniz. Ders ekle-sil yapamayanlar veya değiştirmek isteyenler bu tarihlerde Mazeretli Ders Ekleme İşlemleri yapabilecektir.

Mazeretli ders ekle-sil nereden yapılıyor ?
23 Şubat – 04 Mart 2015 tarihleri arasında kayıt yenileme bedelini bankaya ödeyen, ancak tekrar ders ekle işlemi yapmak isteyen öğrenciler  04 Mart 2015 23:59’a kadar http://kayit.anadolu.edu.tr adresinden Mazeretli Ders Ekleme İşlemleri linkinden ders ekleme silme işlemi yapabilirler. Fakülte tarafından yapılan ders ataması sonucu, atanmayan dersi kalan ve bu dersleri almak isteyen veya mevcut derslerden bir sonraki döneme bırakmak için ders çıkarmak isteyen öğrenciler ders ekle işlemi yapabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...

Başa dön tuşu