AÖF 2018 Final sınav tarihleri hala açıklanması bekleniyor

AÖF sınav giriş yerleri için heyecanla bekleyişte olan , merakla sınav giriş belgesinin açıklanmasını dört gözle bekler halde duruyor. Bu senenin ilk döneminin final sınavları öncesinde sınava girecekleri yeri öğrenmek isteyen bütün öğrenciler , internette sık sık “AÖF sınav giriş yerleri” ve “AÖF sınav giriş belgesi” aramalarını yapıyor. Peki AÖF sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak? AÖF final sınavları ne zaman?İşte en son alınan detaylar:

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ HALEN SİSTEMDE GÖZÜKMÜYOR !

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) öğrencileri, yapılacak final sınavları öncesinde sınav giriş yerlerinin belli olmasını heyecanla bekliyor. Açıklanacak olan AÖF sınav giriş yerleriyle birlikte öğrenciler sınava girecekleri merkezi öğrenecek ve aynı zamanda sınava girmek için gerekli olan belgeye sahip olacak.

 

Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri, AÖF final sınavlarına katılmak için ihtiyaçları olan sınav giriş belgesi için bekleyişini sürdürüyor. Anadolu Üniversitesi’nden henüz bir açıklama yapılmadı ve AÖF sınav giriş yerleri henüz açıklanmadı.

Sınav giriş yerlerinin sınava bir hafta kala açıklanması bekleniyor. Açıklanacak olan AÖF sınav giriş yerleri, Açık Öğretim Fakültesi’nin internet sitesi üzerinden öğrenilebilecek.

AÖF FİNAL SINAVLARI TARİHİ

AÖF final sınavları tarihi de öğrenciler tarafından merakla araştırılıyor. AÖF final sınavları, 13-14 Ocak tarihleri arasında yapılacak. Yapılacak sınavlarla birlikte AÖF Güz Dönemi Final sınavları sona erecek ve öğrenciler sonuçları beklemeye başlayacak.

AÖF final sınav sonuçlarının sınavın ardından iki hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...

Başa dön tuşu