Aöf 2012 Bütünleme Sonuçları Açıklandı

Aöf 2012 Bütünleme Sonuçları Açıklandı

 

Anadolu Üniversitesi Aöf Açıköğretim Fakültesi 2012 bütünleme sınav sonuçları bu sabah açıklanmıştı. Açıklandığında sisteme giren bazı öğrenciler notlarını öğrendiler. Ancak 2012 aöf bütünleme sonuçlarının açıklandığı haberinin duyulması üzerine, notlarını öğrenmek için Aöf Açıköğretim sistemine giren yüz binlerce öğrenci notlarını maalesef göremedi. Anadolu Üniversitesi’nin sitesinde açıklanan notların önce sisteme aktarılıp sonrasında tekrar yayından kaldırdığı anlaşıldı.

Biraz Önce saat 17.00 itibarıyla 2012 bütünleme sınavı sonuçları tekrar sisteme aktarıldı.

 

 

YILLIK SİSTEM ÖĞRENCİLERİ 2012 Bütünleme Sonuçları İçin TIKAYIN

KREDİLİ SİSTEM ÖĞRENCİLERİ 2012 Bütünleme Sonuçları İçin TIKAYIN

 

Sınav sonuçlarını bizimle paylaşmayı unutmayın arkadaşlar….

20 Yorum

 1. ben 3. sınıftan iş hukukundan kaldım. 4. sınıfa geçtim değil mi şimdi. sadece alttan alıcam dersi.

 2. merhaba ben açıköğretim işletme 3. sınıf öğrencisiyim. iki yıllık üniversiteyi bitirdikten sonra geçiş yaptım 3. sınıfa fakat ilk senemde kaydımı yaptırdım paramı da yatırdım ama hic bir sınava girmedim. ilk sene okumadım. ikinci sene tekrar paramı yatırdım ve 3. sınıf derslerinin sınavlarına girdim. 2 dersten geçtim 4 dersten kaldım. öğrenmek istediğim şey ben bu sene 3. sınıf işletme bölümünden kaldıgım dersleri mi okuyucam. bilgi verirsseniz memnun olurum . teşekkürler

 3. slm a.ö.f önlisans muhasebe ve vergi uygulamaları 2. sınıftayım. Tek dersten kaldım ve 4 yıla tamamlamak istiyorum.. tek dersi vermem gerekiyor mu? N e yapmam gerekiyor dikey geçişlerde başladı acele cevap teşekkür ederim…

 4. 4. sınıftayım 2 dersten kaldımm şimdi nolucak, kredili sistem bana nasıl yansıyacak??
  hiç kimse cevaplayamıyor bu soruyuu lütfen yardımcı olun

   1. yani 2 tanesini veremezken 3 der oluyor başıma :@
    evet çok mantıklı bir sistem getirmişler başımıza
    ya bizi neden kapsıyorrr anlamıyorum kiiii

 5. gecen yıl okul öncesi öğretmenliği kredili sistemde okumaya başladım bütünlemeye kalan derlserim vardı 1ini verdim 2si kaldı sınıfta mı kalmış oluyorum şimdi hiç bir bilgim yok ya

 6. S.A. arkadaşlar 3.sınıf maliyede toplam 3 dersten kaldım.tüm dersleri tekrar mı alacağım yoksa nasıl…?yardımcı olabilirmisiniz?

 7. merhaba. ben işletme 4. sınıfa geçtim alttan dersim yok şimdi ben hangi dersleri alcağım ?

 8. ben önlisans sosyal hizmetler 1 sınıfın 3 zayıfım var sınıfta kalıyomuyum

  1. Ben de aynı durumdayım. Bununla ilgili dekanlığa dilekçe verilirse bir üst sınıfa geçirilebileceğimizi öğrendim. Fakat ne kadar çok kişi dilekçe verirse o kadar iyi olur. 2008 de böyle bir durum yaşanmış.

 9. merhaba ben 3.sınıfta iktisada giriş dersinden kaldım. Diğer tüm derslerden geçtin acaba üst sınıfa geçebildim mi? intibak kalktı diye biliyorum.

 10. merhaba ben açıköğretim 3.sınıf okul öncesi öğrencisiyim.dikey geçişle geçmiştim.bütünleme ye kalmıştım güz ve bahar dönemıde.güz dönemi başarılı diyo puanımı yükseltmişim fakar bahar dönemındede başarılı dıo ama ff var oda 2,05 den 2,55 e yükselmiş oda daha girmediğim halde şimdi gircek miyim girmeyecek miyim? bilgi verirseniz sevinirim..

 11. Merhaba,ben sosyal bilimler bölümünü alttan bir ders yüzünden bitiremedim.2.sınıfın tüm derlerini geçtim ama 1 dersi geçemedim.şu an benim dururumum nedir?kredili sistemde yenilenen diğer derslerden de sorumlu olacakmıyım?bir sürü şeyler söyleniyor.kafam karıştı.net bir cvp alabilirsem memnum olurum.tşkler..

 12. merhaba,
  Ben işletme 3. sınıftayım.bütünlemeden iktisada giriş hazırlık dersi ve 2 tane 3. sınıf derlerinden sınava girmiştim.3.sınıf derlerini vermişim fakat iktisada girişten yine çakmışım şimdi ne olacak.Bu kredili sistemle nasıl bir yol izleyeceğim lütfen cevap verin.Tşk.

  1. bende aynı durumdayım önlısans 2. sınıfım 1. sınıf ıktısada gırısten kaldım mezun olamadım yanı tek dersle kredılıde 2 ders olarak donecek sanırım keske bızım ıcın tek ders sınavı yapılsa osuna uzamasa 🙁 lısans tamamlama yapacaktım uzadı sımdı

 13. Arkadaşlar merhaba. Ben ev ekonomisi bölümü okuyordum. 8 dersin 5 ini verdim. Galiba bütün bölümler kredili sisteme geçiyormuş sizce durumum ne olur anlamadım. Kredili sistemde 2.sınıfa mı geçerim yoksa tekrar mı ?

 14. Merhaba arkadaşlar
  Ben kamu yönetimi 1. sınıftayım. 3 dersten kaldım. Bir üst sınıfa 2 dersle geçiliyor sanırım. Fakat bununla ilgili dekanlığa dilekçe verilirse 3 dersle bir üst sınıfa geçileceği söyleniyor. Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı???

 15. arkadaşlar nerden öğreniyorsunuz sınav sonuçlarını ben öğrenemedimde lütfen yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...

Başa dön tuşu