Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Kaldırıldı

Koronavirüs nedeniyle bahar dönemi açıköğretim sınavları (arasınav ve dönemsonu sınavları) online olarak yapılmıştı. Online sınavlar neticesinde bir çok öğrenci yaz okulu beklemeye başladı.

18 Haziran 2020 tarihinde Anadolu Üniversitesi tarafından güncellenen Akademik Takvimde Yaz okulu tarihleri kaldırıldı. Yaz okulunu bekleyen öğrenciler tarafından tepki gösterilir iken Anadolu Üniversitesi tarafından aşağıdaki açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamada tam olarak bilgi verilmez iken ilerleyen günlerde duyuru yapılacağı belirtildi. Öğrenciler ise belirsizliğin önüne geçilmesi, planlama yapılabilmesi için yeni tarihlerin bir an önce paylaşılmasını istiyor.
Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Duyurusu:

Yaz okulu hakkında ilgili kurullarımız tarafından eğitim öğretim süreçleri takip edilmektedir. Öğrencilerimizin mağdur olmayacakları çözümler üzerinde çalışılmaktadır. Bahar Dönemi dönem sonu sınav tarihleri değiştiği için, (*) Yaz Okulu Uygulaması ile ilgili Akademik Takvimde daha önceden 06 Temmuz 2020 – 10 Temmuz 2020 olarak belirlenmiş olan kayıt tarihleri ve Yaz Okulu Uygulaması ile ilgili süreç hakkında en kısa sürede resmi web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan açıklama yapılacaktır.

Yapılan açıklamaya göre yaz okulu henüz kalkmış değil fakat online dönem sonu sınavlarının planlanandan daha uzun sürecek olması nedeniyle yaz okulu tarihleri değişmiş görünüyor.

Anadolu Üniversitesi tarafından yaz okulu hakkında resmi açıklama yapıldığında sizlerle paylaşıyor olacağız.

Kaynak: Aof Yaz Okulu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...

Başa dön tuşu