Açıköğretim Sınav Giriş Belgesi Çıkarma

Aöf Öğrenci Girişi / Aöf Sınav Giriş Belgesi / Aöf Sınav Sonuçları Öğrenme Adresi

Anadolu Üniversiesi Açıköğretim Fakültesi Öğrencilerinin artık sınava giriş belgelerini, aöf sınav sonuçlarını, ve aöf büro hizmetlerini tek bir internet adresinden alacaklardır. Sınav giriç belgeleri adreslere gönderilmeyecek ve internet üzerinden yayınlayacaktır. Aöf büro hizmetlerini ve sınav sonuçlarını aşağıda belirttiğim internet adreslerinden yapacaksınız. Ders notlarınızı, derslerden geçip kaldığınızı, ortalamalarınız, adres ve telefon numarası değişikliğini aşağıda belirttiğim internet sitesindne yapacaksınız. Sınava giriş belgelerinizi aşağıda tarif ettiğim şekilde internetten çıkaracaksınız yada sınavlara bir hafta kala herhangi bir Aöf bürosuna giderek sınava giriş belgenizi alabileceksiniz.

Aöf Kredili Sistem Öğrenci Giriş Adresi : TIKLAYIN

Aöf Sınav Sonuçları Öğrenme Adresi : TIKLAYIN

Aöf Sınav Giriş Belgesi Çıkarma : TIKLAYIN

Aöf Büro hizmetleri ve aöf sınav sonuçları, sınavlardan aldığınız notlar, adres değişiklikleri ve bir çok işlemi artık yukarıdaki adresten yapacaksınız. Siteye giriş yapabilmek için Aöf bürolarından şifre temin etmeniz gerekmektedir. Şifrenizi aldıktan sonra değiştirebilisiniz. Eğer şifrenizi unuttu veya kaybettiyseniz ve şifre hatırlatma kaydı yapmadıysanız tekrar aöf bürosuna gidip yeni şifre almak durumundasınız. Açıköğretim Sınavları Hakkında Öneri ve Ders Çalışma Yöntemleri Hakkındaki Makalemi Okumanızı Şiddetle Tavsiye Ediyorum Final Sınavı Hakkında Önerilerim ve Ders Çalışma Yöntemleri TIKLAYIN 

Aöf 2014-2015 Sınav Tarihleri;

Güz Dönemi Ara Sınavı : 6-7 Aralık 2014 Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı : 24-25 Ocak 2015 Bahar Dönemi Ara Sınavı : 25-26 Nisan 2015 Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı : 6-7 Haziran 2015 2014-2015 Tek Ders Sınavı : 12 Temmuz 2015 Yukarıda belirttiğimi< adresten TC kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda aşağıdaki görünen yerden sınav giriş belgenizi çıkarabileceksiniz.

Aöf Sınav Giriş Belgesi Çıkarma
Aöf Sınav Giriş Belgesi Çıkarma

KREDİLİ SİSTEM ÖĞRENCİLERİ İÇİN SINAV GİRİŞ BELGESİNİ NASIL ALACAKSINIZ; Kredili Sistem Öğrenci Girişi  ( SOLDAKİ YAZIYA TIKLAYIN ) adresinden T.C. Kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yaparak sol üstte yer alan menülerden ” Sınav Giriş Belgesi ” linkine tıkladığınızda bilgileriniz karşınıza çıkacaktır. Yazıcıdan çıktı almak için sayfanın en altında link bulunmaktadır. Eğer şifreniz yoksa size en yakın Aöf bürosuna başvurarak şifre alabilirsiniz. Sınava giriş belgenizden çıktı almayı ihmal etmeyin. Eğer evinizde yazıcınız yoksa veya çıktı almaya imkanınız yoksa veya sınava giriş belgesini öğrenemiyorsanız en yakın AÖF bürosuna uğrayarak da bu belgeyi temin edebilirsiniz. Şimdiden tüm sınavlarda hepinize başarılar diliyorum… SINAVA GELİRKEN YANINIZDA BULUNMAMASI GEREKENLER Aşağıdakilerden herhangi birinin, kapalı durumda olmasına rağmen yanınızda bulunduğu tespit edildiğinde sınavınız geçersiz sayılacaktır. 1. Cep telefonu, telsiz, çağrı cihazı vb. iletişim araçları. 2. Dersle ilgili her türlü kitap, not vb. 3. Fotoğraf makinesi, kamera vb. görüntü kaydetmeye yarayan cihazlar. 4. Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. veri depolamaya elverişli elektronik cihazlar. 5. Ruhsatlı veya ruhsatsız her türlü silah ÖNEMLİ UYARILAR 1. Kimlik kontrolleri, üst arama ve salona yerleştirme işlemlerinin zamanında tamamlanabilmesi için sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binanın kapısında hazır bulununuz. 2. Sınava 15 dakikadan daha fazla gecikenler sınava alınmayacaktır. Sınav başladıktan sonraki ilk 15 dakika içinde, sınava geç kalan öğrenciler, Bina Sınav Sorumlusunun yazılı izin vermesi halinde sınava alınacaktır. 3. Yumuşak uçlu siyah yazan birkaç kurşun kalem ve iz bırakmadan silen silgi yanınızda olmalıdır. (Cevap Kağıdına siyah kurşun kalem dışında bir kalemle yapılacak işaretlemeler okutulamamaktadır.) 4. Öğrenci Kimlik Kartı veya Öğrenci Tanıtım kartınızı henüz almamışsanız, bağlı olduğunuz büronuzdan alınız. 5. Sınav sırasında hesap makinesi kullanılabilir. Ancak, alfabetik tuş takımı bulunan hesap makineleri (Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. özel elektronik cihazlar) kullanılmayacaktır. 6. Kıtalarından izinli olan er-erbaşlar dışında, resmi kıyafetle sınava girilmeyecektir. AÇIKÖĞRETİM SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR

297 Yorum

 1. Şifrem değişmiş işlem yapamıyorum nedenini bilen var mı anlatirmisiniz yardimci olan arkadaslarima simdiden
  teşekkür ederim

  1. evet yaa cok zorlaştırdılar ben bu sıstemden bırsey anlamadım anlayan anlatırsa sevınırim

 2. arkadaşlar benim bölümüm krddili sise geçti gz döneminde kayıt yeniletmedim baharda yenileticem öğrenci safyamda hangi derslerden sorumlu olduğum gözükmüyor neden acaba

 3. sınav giriş belgesi almak istiyorum ancak daha tarihler gözükmüyor bu şekilde sorun yaşayan var mı yada sizlert çıkarttınız mı???

 4. BU KREDİLİ ÖĞRENCİ SAYFASINA GİRİŞ YAPAMIYORUM 1 HAFTA ÖNCE GİREBİLİYODUM ANLAMADIM BİLEN VARMI SEBEBİNİ

 5. Telefon İle Arayarak Aöf Bürosundan Şifre Alma İmkanımız Varmı geçen hafta gittim broya sistem olmadığından alamadım şifremi sadece öğrenci kimlik kartımı alabildim.

 6. şifremi unuttum ve yeni şifre aldım ama şifremi kabul etmiyo ne yapmalıyım yardımcı olabilirmisiniz?

 7. sınav giriş belgesi olayı bence eski sistemden olmalıydı herkes aynı sıkıntıyı yaşıyor çıkaramıyoruz şifre kabul etmiyo anlamadım gitti

 8. Sınav giriş yerleri ne zaman belli olur arkadaşlar? Sınava neredeyse 20 gün kaldı adrese göndermiş olsalar şimdiye kadar gelirdi sitede hala yayınlamıyorlar??

 9. ben kamu yönetimi 1. sınıf ögrencisiyim bu ikinci senem 1. sınıftaki bu kredlili sisteme geçişte ders seçmem gerekiyomu şuan bi bilgisi olan yazabilirmi acilen

 10. ben dışarı çıkamıyorum kimlik kartıma bandrol de yapıştırtmadım ne olacak halim.

  1. Leyla; senin yerine ailendne birisi af bürosuna giderek kimlik kartına bandrol yapıştırtabilir. Bandrolsüz kimlikle sınava giremezsin.

 11. bu sisteme parolam ve sifremle giriş yaptım sistemde kaydınız bulunmamaktadır yazıo sebebi nedir?

 12. sınav yerimi ogrenmek ıstıyorum ama sıstemde kaydınız bulunmamaktadır dıyor yardımcı olabılırmısınız lutfen?

 13. ben geçici şifre aldıgım kagıdı ogrencı kımlık kartını alırken verdım sıfreyı de almayı unutum ne yapmalıyım

 14. sınav yerimi öğrenmek için 2 gün önce giriş yaptım bir sonuç alamadım.şimdi aynı şekilde giriş yaptığımda sistemde kaydınız bulunmadı diye uyarı yazısı çıkıyor.

 15. aöf öğrenci anadolu edu.tr den giriyorum kaydınız bulunamaktadır diyo acaba neden böyle yazıyo cvp ını lütfen yazın

 16. ben bu işten hiç birşey anlamadım şifre aldık giriş kaydınız bulunamamaktadır diyor dün aöf bürosuna gidip sordum neden olduğunu bilmiyorlar. yeni şifre aldım ama yine aynı hatayı veriyor ben yine giriş yapamıyorum lütfen acill cevap bekliyorum….

 17. Sınav Giriş Yerimi öğrenmek için sisteme girmeye çalışıyorum fakat “Hatalı Giriş Yaptınız” uyarısı veriyor. Ben sınav yerimi nasıl öğrenebilirim???

  1. Azem Çekiç, DD koşullu geçme noturudur. Koşulu ise bu dönemde Genel Not Ortalamanı 2.0’ın üzerine çıkarmandır. Bu dönem sonund agenel not ortalamanı 2.0’ın üzerine çıkarırsan CD DC DD aldığın derslerdende geçersin. Çıkaramazsan kalırsın.

 18. ARKADAŞLAR YENİ DÖNEM KAYIDI KAPTIM 2012 BARKOTUDA TAMAM ŞİMDİ SİTEYE GİRİM DEDİM SINAV YERİMİ ÖĞRENMEK İÇİN BANA ‘KAYIT BULUNAMADI DİYOR BUNUNLA İLGİLİ ACİL CEVAP VEREBİLİRMİSİNİZ.

 19. sınava giriş belgeleri 2-3 nisan tarihlerinde siteye yükleneceği için sistemde kaydınız bulunmuyor demesi çok normal arkadaşlar bilginize 2-3 nisanda yüklenicekmiş

 20. açıköğretim sınav giriş yerleri açıklandımı ? Şimdı baktım sistemde kaydınız bulunmamaktadır diyor 🙁

 21. ben gülay sınava az bı süre kaldı öğrencılere daha kolay sıte sunulamazmı çok sıte var ama alanla ılgılı sıte yok ve aktıf olduğumuz halde sıteye gırınce aktıf değilsinız dıyor neden acaba pekı başka yerden çıkara bılıyormuyuz önerdığınız bı sıteden kafam çok karıştı acıl yardımınıza ıhtıyacım var..

  1. Arkadaşlar sınav giriş belgeleri henüz yayınlanmadı. Önümüzdeki hafta içinde yayınacaktır. Sabırlı olun ve ders çalışmaya devam edin lütfen…

 22. Öğrenci sayfasına herzaman ulaşılmıyor. Neden? Sebebini bildirin de ona göre takbirimizi alalım.

 23. arkadaşlar sınav belgeleri evlere gelmiyormuş…ya netten aöf den yada açık öğretim bürodan alacakmışız bilginize yazım dedim hayrına kimse yazmıyor…

 24. böyle bir öneride bulunduğunuz için tşk ederim ve galiba bu yöntemle siz başarı ettiniz sıra bizde…

 25. yeni sistemin herkese hayırlı olmasını temenni eder bol harcamalar dılerim zamnıo ıyı harcayın ısın gucun arasında

 26. ya bu nasıl bı sistem anlamıyorum bı yetkılı yok mu ikiş sene ara verince gelişmelerden haberim olmadı şimdi ne ytapmalıyım sınava az kaldı onca emek boşa mı gıdecek harcanan para da cabası

 27. sercan siteye giriş için verdiğin adrese girdim ve kaydımı gördüm teşekkür ederim yardımların için.Arkadaşlar sizlerdede KAYDINIZ BULUNAMADI diye yazı çıkıyosa sercanın verdiği linke tıklayıp girebilirsiniz..Bu arada hala sınav yerleri yayınlanmamış en geç 10 gün kala yayınlanır deniliyo…

 28. AÖF Teknik bölümlerin 2 yıl daha eğitimini vererek mühendislik ünvanı versin

 29. arkadaşlar ben kayıtta geçici öğrenci kimliği aldım bununla sınava girebilirmiyim yoksa gerçeğini çıkartmak zorunda mıyım??

  1. Kenan; Bandrol öğrenci kimliğinin arkasına yapıştırtılan ve senin o eğitim döneminde öğrenci olduğunu belgeleyen pul gibi bir şey.

 30. sistemler son noktada… durmak yok çalışın diyor birileri ama… karmaşa olmadan çözüm üretilemiyor. cep tel lerine şu saatte şu program var veya sınav harcınızı şu tarihte yatırınız yoksa faizi alınacaktır diyen güzel yurdum insanı sınava giriş belgesini amiyane tabirle yumurta bir yere geldiğinde mi gönderecek pessss diyorum bu saygısızlıktır. acaba uzaktan eğitim nasılsa kuzucuklar nasılsa takip eder diye mi düşünülüyor? kuzular sesiniz çıksın derim o zaman ben de….

 31. Teşekkürler Serhat Bey açılmıyordu sistemde kaydınız yok hatası veriyordu verdiğiniz site sayesinde açıldı mail adresi almıştım mail adresiyle girdim ve aöf den aldığım şifreyide değiştirdim girdim sorun yok arkadaşlar sınav yerleri bugün açıklanmış çıktısını almak kaldı geriye bilginize…

 32. bu sınavlar için kendimiz internetten giriş bel cıkartcakmışız bilgi istiyorum lütven

  1. Muharrem ; Şifreni kaybettiysen yapılabilecek tek şey Aöf bürosuna gidip yeni şifre almak. Şifreni ilk girişte unutmayacağın şekilde değiştirmeyi unutma.

 33. sayın aöf hafta içi bellı olacaktı sınav gırış yerlerı ama haftayı yarıladık ama daha açıklanmadı neden yayınlamıyor çok az bı süre kaldı lütfen cevap yazın saygılarımla…gülay

 34. ben bu sistemden hiç bişey anlamadım. sınav belgesi çıktısı bile alamıyorum.

 35. yıllık 500 tl para alıyorsunuz yetmezse posta ücretinide alın sıkıntıya düşürmeyin

 36. bu sınav giriş belgesi yerleri açıklandı diye mesaj aldım ama henüz siteye giriş yapamıyorum yardımcı olabilirmisiniz?

 37. arkadslar normalde sinav giriş belgesini ogrencı.anadolu.edu. tr den aliyorduk ilahyatcılar ıcın diyom ama simdi alamiyom neden ?

 38. hee şimdiye dek çıkmiş soruları çıkartyoduk enazindan ama bu sene kredili sisteme geçişle sıfırdan sorusuz derslere gelde çaliş yaa ne bıçım iş bu çift dikiş atcaz

 39. aof 2.sınıf sosyolojı okuyorum sınav gırıs belgesi icin hangiadrese gırcem bır cok yeri denedim hata olustu bilen varsa adresi atabılırmı

 40. ARKADASLAR Yıllık Sistem Öğrenci Girişi’DEN GIRIS YAPINCA HATA VERIYO. Kredili Sistem Öğrenci Girişi’DEN GİRİŞ YAPACAKSINIZ BENDE YENI FARK ETTIM…ŞİFREM DEĞİŞMİŞ SANDIM ŞİMDİ YENI FARK ETTIM…

 41. arkadaslar aöf biroları c.tesı gunlerı acık oluyomu cvp veren olursa sevınırım..bırde su tek kullanımlık kod almak ıstedım ama onuda alamadım bu konudada yardımcı olurmusunuz..?

  1. Sedat Özmen;
   Sınav yerleri yayınlandı. Konuda verdiğimiz linklerden çıktı alın. Giriş yapamıyorsan en yakın aöf bürosuna giderek sınav belgeni alabilirsin.

 42. ben sınava gırıs belgesını cıkartamıyorum yardımcı olurmusunuz lutfen

 43. Yapılan hizmet verilen emek olsun oldukça müsferik yazık bunca adaya yazık bir sürü sağlıksızca yenilikler getiriyorsunuz fakat bu yapılandırmalar sadece bizleri saatlerce pc başında oyalıyor zamanımızı zai ediyor.Sitenizimi yoksa kendinizimi düzeltiyorsunuz bilemiyorum lakin bizler için en kısa zamanda en kolay bir şekilde neyi nereden öğreneceğimizi söyleyin vede bunun kolaylığının alt yapılandırmasını bizlere sunun.Sifreli sisteme geçtiniz surada sınava sayılı bir zaman kaldı lakin bizler halen sınav giriş yerimizi okullumuzu öğrenemiyoruz nedir bu yani son dakkika son saniyemi öğreneceğiz aöf ye çıkarmış olduğu yeni sisteminede inanılmaz öfkeliyim lütfen bir kolaylık sununuz

 44. ya bole sacma sapan işmi olur ne gerı zekalıca bı sıstem bu o kadar para verıyoruz 1 zarfıda gonderın yada ınsanları ugrastırmadan sınav gırıs belgesı alabıleceklerı bı sıstem yapın ben calısıyorum bu ara iş yerınden ızın almamda nerdeyse ımkansız ben nasıl aöf bürosuna gıdıp şifre alayım bu kadar milleti enayi aptal yerıne koyuyolar yazıklar olsun ya… ya asıl anlamadıgım zaten benım cep telim kayıtlı butun hatırlatma uyarı mesajları gelıyo ya madem ole bu şifrede telefonuma gonderılsın bole sacma seymı olur… milleti mağdur etmekten baska bısey yapmayın sız …:(((((8

 45. link i tıklıyorum ana inmiyor adobe de yüklü lik bir türlü inmiyor yardım eder misiniz

  1. İdirilcek bir şey değil bu, tıkladığınız linkten bir sayfa açılıyor. Buraya TC kimlik numaranızı ve şifrenizi yazıyorsunuz ( Şifreniz aöf bürosundan aldığınız şifredir. ) Eğer şifreniz yoksa aöf bürosuna gidip yeni bir şifre almalısınız.
   Giriş yaptıktan sonra Yıllık sistemdeyseniz Sol menüde Aöf sınav giriş belgesi, Kredili sistemdeyseniz üst menüze sınav giriş belgesi yazısına tıklayın.

 46. koca koca adamlar devletten maaş alıyorlar adam gibi sınav giriş belgesi alacak yer yok saatlarce uğraşmakmı lazım bu siteyi hazırlayan insanlarrr çok dua alıyorlar haberleri olsun …………………….

 47. arkadaşlar kredili sistemden girince olmuyor yıllık sistemden acilen giriş yapın ve zaman kaybetmeyin 2 gündür uğraşıyorum sınavda başarılar…

 48. ben nası bişi anlamadım sınava giriş belgemi çıkaramıyorum siteye grmiyorrrr

 49. Sercan çoooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkk teşekkürler senın yazmıs oldugun yorum sayesınde sınav giriş belgesını aldımmmmmmmmmmmm.

 50. arkadaşlar, sınavdan birgün önce çıktı almak istedim alamadım. bunun süresi flan mı var… nasıl bişey bu anlamdm yaa

 51. sınav giriş belgesi alımında çok zorluk çekiliyor niye bukar sırada bekleteliyoruzki

 52. Arkadaslar ben almanyadan sinavlara katiliyorum ve burdan online testleri cözüyorum, ama almanyada sinavlar 5 sikli oldugu icin sinavda zorlaniyorum… bu deyisiklik yapilcakmi 4sika düstümü sorulat yada düsecekmi?? Bilgisi olan varmi??

 53. yaşadığım yerde bulunan açık öğretim bürosunu telefonla arasam bana telefondan yeni şifre verirlermi. yardımcı olursanız sevinirim lütfen.

 54. ya iice sinir oldum neden sürekli şifre hata veriyo çok emin tek tek yazıyorum….ne şimdi bu be pc yi parçalayacam

 55. SERCAN ARKADAŞIM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN. SABAH BERİ GİRMEYE ÇALIŞIYORDUM GİREMEMİŞTİM, TAKİ MESAJINI OKUYANA KADAR SAĞOLASIN.

 56. arkadaşlar özellikle sistemde kaydınız bulunmadı yazısı alan arkadaşlar. 2 farklı giriş yeri bulunmakta. 1.si yıllık bölümler işletme iktisat kamu yönetimi gibi bölümlerin giriş yeri https://login.anadolu.edu.tr/?url=https://aofburo.anadolu.edu.tr/login_v2.asp bu adres, diğeri kredili sistemde okuyan arkadaşların giriş yeri https://login.anadolu.edu.tr/?url=http://ogrenci.anadolu.edu.tr/Login.aspx bu adrestir. saygılarla…

 57. nasıl bir rezalet iki gündür sınav belgesi çikaramıyorum kise bu sorunu çözmeyecekmi

 58. SINAV GİRİŞ BEGESİNİ ALAMAYAN/SAYFAYI AÇAMAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE 25 Mart 2012 de Sercan arkadasın yaptığı yoruma bakın arkadaslar; Allah razı olsun ondan onun verdigi linklerle girin deneyin..

 59. Bu sınava ait sınav giriş belgenize erişilemedi. Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz. DİYE BİR İBARE ÇIKIYOR ACABA DERSLERİ GEÇTİĞİM İÇİNMİ HALA ANLAMIŞ DEĞİLİM CVP İÇİN TŞKLER

 60. B EN ADALET OKUYORUM AMA BÜTÜNLEME SINAV YERLERİMİ ÖĞRENEMEDİM SAYFAMA GİDİĞİMDE Bu sınava ait sınav giriş belgenize erişilemedi. Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz. YAZIYOR BEN NASIL ULAŞABİLİRİM SINAV YERLERİNE

 61. benim sorum 2012 2013 kredili sistemlerin bütünleme sınav giriş belgesi açıklandı diye söyleniyor ama ben kendi aöf not görüntüleme sayfamı açtıgım halde solda sınav giriş belgesi yazısı yok acaba yeni belli oldugu için mi benim ki yok teşekkürler

 62. bende eylülde yapılacak olan büt için sayfayı açamıyorum hata veriyo altta bir tane dersim var ve sınav yerimi öğrenemiyorum açıköğretim büroları telefonları açmıyo illa ayaklarına gitmek mi gerekiyo nasıl öğrenebilirim sınav yerimi ?

 63. mrb benm bi sorum olacaktı ben daha 1. sınıftayım tam bilgmde yok açıköğretm hakkında kredili sisteme geçiş oldu ya ben büte kaldım kaç dersten geçmem lazım bi üst sınıfa geçeblmek için yani ortalama nedir rica etsem bilgilendirblrmsnz beni yıllık sistemdeym.

 64. merhabalar,
  halkla iliskiler 1.sinif ogrencisiyim,3 dersten butunlemeye kaldim.benim ogrenmek istedigim eger butunlemeyi veremezsek ayni sinifi tekrar okuyormuyuz?

 65. ben türk dili ve edebiyat okuyorum formasyonu okul bitince mi alacam?
  birde diploma notunu 2.50 olması lazımmış eğer diploma notum 2.oo olursa okul bıtırınce formasyon hakkım ölüyor mu?

   1. kardeş kaçınçı sınıfsın butunleme sınavına giriş belgenı aldın mı yardımcı olursan sevınırım

 66. bende giriyorum ancak sayfada belge falan yazmıyor notlar bilgiler var başka bir şey yok bide benim sınavım eylül 1/2 sinde.

 67. ya ben merak ediyorum yıllık sistemdekiler ne zaman kredili sisteme geçicek acaba bu sene geçicek dediler ama geçmedi yani bi bilgim yok çok karışık bişey oluyo

 68. ya benim sayfamda sınav giriş belgesi yok 2. sınıf öğrencisiyim 3 tane birinci sınıftan CD CD ve DC derslerim var kaldım bütünleme sınavlarına gireceğim diye biliyordum ama sınav giriş belgesi gelmemiş büroyu arıyorum kise açmıyo acaba geçtim diye mi belge gelmedi anlayamıyorum ya

 69. ilahiyat önlisans proğramından arapça2 den imtihanagireceğim imtihana giriş belgesi alamıyorum
  neden*? Çünkü imtihana 3 gün kaldı. selamlar

 70. ben aöf kayıt yaptırmıstım gecen sene ama gıremedım nedenlerden dolayı bu sene devam etmek ıstıyorum ne olacak ne yapacagım hıc bılmıyorum yardım lutfen

 71. 13 ekimde sınava gireceğim. Hala sınava giriş belgemi çıkaramıyorum.

 72. ya ben büte girdim yaklaşık bir ay önce bidahamı büt sınavı var. birde 3, sınıfta 2. yılım benim kaydım siliniyormu yoksa kredili sisteme geçildiği içi kredim yettiği kadar dersmi alabiliyorum?. bilgilendirirseniz sevinirim.

 73. merhaba..
  aöf işletme 4. sınıf öğrencisiyim. 2 dersten kaldım.. 13-14 ekim bütünleme sınavı beni de kapsıyor mu?
  eğer kapsıyorsa sınav giriş belgemi kayıt yenilemeden göremeyecek miyim?
  ilginiz için tşkkürler…

  1. bende birşey anlamadım bende aynı sorun yaşıyorum tek dersden kaldım yıllık sisteme göre bu13-14 ekim sınavı derken neyi kapsıyor anlamadım

 74. ya ben size bişi sorcam sınav griş belgemi aldım ama bi sorun var ben bahar dneminde tek dersten büte kaldım ve o dersten grecem grünüyo burda bi sorun yok fakat belgenin alt tarafında şöyle bi not var dönemlik kıredli sisteme kayıtlı iseniz sınava grdiginiz oturumdaki bütün derslern sorularını yanıtlamak zorundasınız yanıtlamadıgınız derslerin tümünden sıfır alcaksınız. herhangi bir oturumda sınava gremezseniz o oturumda sorumlu oldugunuz dersler için dönem sonu notları geçerli olcak yazıyo yani ben dger dersleridemi çözcem anlamadım. sadece bir zayıfım var not ortalamam 2 nin üztnde

 75. slm …ben13/14 ekim sınavlarına girmek istiyorum ama giriş belgesi çıkaramıyorum.yardımcı olur musunuzz lütfenn:)

 76. lütfen yardımcı olun benim bahar döneminden ff yok ortalamamda 2.6 ee durum boyle olunca basarılı yazıyor bahar donemı ama sınav giriş belgesi cıkmıs şimdi ben sınsva girecemmi girmeyecemmi anlamadım yardımmmm…?

 77. daha kayıt bile olmadım ek yerlektirme den aöf sosyal hzmetler okuyacağm.. önümüzdeki hafta içinde kaydımı yaparım ne zaman sınav olurum bi bilgisi olan varmı.? birileri kasım, bi başkası mart ta falan diyo

 78. aöf ev idaresi bölümünden mezun oldum bu dönem lisanımı tamamlamak istiyorum isletme olarak 3 başlayacam dersleri onlarmı seçiyorlar benmi ders seçecem bilmiyorum bukonu hakkında bilgisi olan varmı?

 79. Merhaba,

  Ben AÖF İşletme 3. sınıf öğrencisiyim. Toplamda 6 adet dersim vardı. 4 tanesinden geçitm ve 2 tanesinden kaldım. Bütünleme sınavında da bu 2 dersi geçemedim. Şimdi 13-14 Ekim Kredili Sistem Bahar Dönemi Bütünleme Sınavlarına girecek mişim?

  Teşekkürler

 80. Lutfen yardimci olun kredili sistemdeyim bahar donemi not ortalamam2.02birtana f var tek folan dersten snava girmem gerekmiyormu sarli derslerde snav giris belgemde var buderslere girmem gerekiyormu girmessem ,0 mialaacagin

 81. ben bu yıl açık öğretime kaydoldum ne yapmam gerektiğini bilmiyorum kimse yardımcı olmuyor sınav giriş belgemi nerden nasıl alıcam yardımcı olun lütfen

  1. berrenur açık öğretim bürosuna gidip öğrenci sınav giriş kartını almayı unutma

 82. ya ben daha yeni açık öğretime kaydoldum şifremi nasıl alabilirim acil cewap lütfen

 83. ben 3.sını işletme derslerimi tv den takip etmek istyrm. bana yardımcı alabilirmisiz teşekkürler

 84. ben açıköğretime kayıt yaptırdım şifrede aldım ama yinede kasımın ilk haftası büroya gelip sınav giriş belgesi almam gerektiğini söylediler internetten de yapılabiliyomu ki ?

 85. Arkadaşlar merak ediyorum bu sistemin bize ders geçirmekten başka faydası olacakmı. Arkdaşımın 2 dersi kalmış mezun olması için. şimdi her döneme 4 olmak üzere 8 ders kitletmişler. Bende 4 ncü sınıfa geçmiştim. 7 ders almam gerekirken bu sayı 10 a çıktı. şimdi kredili sistemi neden son sınıflara uyguluyırlar anlamıyorum. sözde çan eğrisi sistemi olacaktı.ilk yayınlanana yönetmelikte 2 vize bir fina olacaktı. şimdi ders kaydına bakıyoruz bir bize bir final ya geçtin ya kaldın. Nedir bu kimse mezun olmasınmı. dersaneler bile bocalamış durumda. Eski sistem ne iyimiş de haberimiz yokmuş.Ayrıca normalde 190 tl ödemem gerekirken 245 tl ye çıktı. yani hükümete diyorki AÖf sen istediğin kadar indir ben bir yolunu bulur geçiririm mi.

  1. tekrar gidin aöf.den şifre alın ve 2 saat içinde verilen şifre ile işlem yapın ve değiştirin şifrenizi

 86. ben henüz yeni kayıt oldum aöf işletme yönetimine sınav tarihlerini ögrenmek istiyorum ve hangi ünitelerden sorumlu olacagız.. şifre meselesı hep var zaten okumanın kolay yolu yokmu:)

  1. Ara Sınavda İngizlice ilk 6 ünite, diğerlerinden ilk 4 üniteden sorumlusun. Dönem Sonu Sınavında İngilizceden ilk 12 ünite dğerlerinden ise 8 ünitenin tamamından sorumlusun. Ara Sınav 5-6 Ocak’ta Dönem Sonu Sınavı İse Şubat Ortasında Yapılacak.

 87. ben yenı kayıt oldum ilahiyat bölümüne ders ünitelerinden nerelere kadar sorumluyuz? Öğrenmek istiyorum acil lütfen . Ve de ben daha şifre almadım nereden alabilirim?

 88. sınaw yerımı öğrenmek istıyorum kaç gündür deniyorum eror deyıp duruyo biri yardım etsinnn

 89. sayın açık öğretim yetkilileri sınav giriş belgesini alamıyorum sistem açmıyor. Hata varsa düzeltilmesi uygun olur. şifrem doğru ama sistem açmıyor.

 90. Sınav giriş yerlerini öğrenemiyorum. Sistem yanıt vermiyor. İlgilenmenizi rica ediyorum. İyi çalışmalar.

  1. MERHABA ARKADAŞLAR BEN AZ ÖNCE ÇIKTI ALDIM. LOGİN.ANADOLU EDU.TR ADRESİNE GİRDİKTEN SONRA GELEN SAYFADA AÖF ÖĞRENCİ GİRİŞİ MAVİ RENKTE ONA TIKLAYIN. GELEN SAYFAYA T.C NO VE ŞİFRENİZİ YAZIN. SAYFA GELECEKTİR.SINAV BELGESİ ALMAYA TIKLAYIP ÇIKTI ALABİLİRSİNİZ. BİLGİLERİNİZE. BAŞARILAR HEPİMİZE.

 91. Merhaba. Ben BAP İsletme 4. Sinif ogrencisiyim. Ders secme islemi yaparken kalan tum dersleri sectim ve buna ragmen 26 krediye ancak ulasabildim. Halbuki her donem icin 30 kredi almamiz gerekiyorken bu durumda benim anladigim 26 krediyi verince mezun olacagim. Sizce dogrumu anladim?? İkinci soru ise kalan bu 26 krediyi tek sinavda verip mezun olmam mumkunmu? Eger öyleyse gelen ders kitaplarinin tamamindanmi sinava girecegim? Lutfen yardimci olun.

  1. İlla 30 kredi alacaksınzı diye bir kural yok. Atanan derslerin toplamı 30 kredi yapar geçmez. Bu sınavda derslerin ilk 4 ünitesinden sorumlusunuz. Bir sonraki sınavda tamamından sorumlusunuz. Bu sınavda alacağınız notun %30 u sizin ders geçme notunuza etki eder. Bir sonraki sınavda alacağınız notun %70’i sizin ders geçme notunuza etki eder.

 92. BU NASIL Bİ TEKNOLOJİ SINAV A ÜÇ GÜN KALDI HALAA SINAV YERİMİ ÖĞRENEMİYORUM BU SAYFALAR NEDEN AÇILMIYOOORRRRRR

 93. AÖF ‘ ye bu yıl kayıt oldum ve otomasyon dan giriş yapamıyorum bana yardımcı olurmusunuz?

 94. mrb arkadaşlar ben henüz öğrenci kimlik kartımı almadım ancak adres bilgilerimi değiştirdim öğrenci kimlik kartımı ilk kayıt olduğum aöf bürosundan mı alıcam yok şuanda adrese kayıtlı olduğum ildenmi alıcam yardımcı olurmusunuz…

   1. ben sınav yerlerini internetten neden öğrenemiyorum nerden öğrenecem aö bürosuna mı gidecem illa cevap verirseniz sevinirim

   2. büroya gittiğimde öğrenci kimlik kartları gelmemişti geçici bir belge verdiler fakat dün gelen mesajla kartların geldiği bilgisini aldım 5 6 ocak ara sınavlarına o belgeyle girebilirmiyim kartımı almalımıyım?

 95. Merhaba arkadaşlar aöf nin otomasyonundan sınav giriş belgesi ne tıkladığımda “Bu sınava ait sınav giriş belgenize erişilemedi. Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz” yazısı cıkıyor ne anlama geliyor sınav yerimi ogrenemedim henüz yardımcı olur musunuz?

 96. Bu sınava ait sınav giriş belgenize erişilemedi. Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz.

  sınav giriş belgesi yerine bu uyarıyı alanlar var mı ne yapmamız lazım bilen arkadaşlar yardım lutfen.

 97. benim ilk kaıyt senem. aöfdeki sistem yoğunluğundan dolayı öğrenci kimlik kartımı alamdım. cumartesi sınav var. kart olmadan giremezmiyim.

 98. ya ben bugün kartımı aldım ama şifre falan almadım unuttum:( illa şifreyi tekrar oradan mı almak zorundayız

 99. öğrenci kimlik kartımı henüz alamadım aöf bürosunu aradım bana login.anadolu.edu.tradresini verip buradan alacağınız belge geçerli olur dediler ama ulaşamıorum herhangi bir belgeye ne yapmalıyım.

  1. Öğrenci kimliği yerine, kayıt olurken size verilen öğrenci tanıtım kartını kullanabilirsiniz. Aöf bürosundan daha öncesinde şifre almamışsanız giriş yapamazsınız. Aöf büroları sabah saat 7 de açılmaktadır gidip ordan sınav giriş belgenizi alabilirsiniz.

 100. merhaba. ben ögrenci kimlik kartımı almadım. bürodan verilen gecici ögrenci kigmlik kartı ile sınava gire bilirmiyim

 101. inanmıyorum ya bendde 8 ünitenin hepsine çalıştım offf yaa hemde ygs yiş bıraktım bbuna çalıştım inanmıyorum ya acemiliğime bak be sorular çok zor oluyomu?

 102. bende sınav giriş belgemi almak istiyorum ama alamıyorum banada yardımcı olur musunuz.

 103. Uluslararası İlişkiler öğrencisiyim. 1. sınıftan Matematiğim kaldı ve bu sene 3. sınıfım. Bu güz dönemi yalnızca Matematikten sınava girebileceğim. Ben sınava girmesem, vize notu olarak 1. sınıf vize sınavında aldığım not mu geçerli olacak? ACİL CEVAP BEKLİYORUM LÜTFEN…

 104. Benim 1. sınıftan Matematik dersim kaldı. Bu sene 3. sınıfım ama güz döneminde sadece Matematik sınavına girebileceğim. Bu sınava da girmezsem, vize notu olarak 1. sınıf Matematik vize sınavında aldığım not mu geçerli olacak?

 105. ben firansada oturuyorum bana verilen sifreden hesabima giremiyorum yeni sifre istedim bununlada giremiyorum bu konuda yardimci olurmusunuz

 106. arkadaşlar ben vize sınavına girmedim ne olacak şimdi bir dönemim gitti mi

 107. acik ogretim lise 1 giriş belgesinı nasil cikarcam bana yardımcı olur musunuz

 108. sinav giris belgemi almak istiyorum fakat siteye giris yapamiorum ..tc kimlik no istiyor arkasindanda sifre istiyor hangi sifre bu?ogrenci no mun sifresini kabul etmiyor yardimci olun lutfen

 109. iyigünler benim bir sorum var.ben güz dönemine kayıt yaptıramadım 4.sınıf işletme öğrencisiyim.2 dersim var lütfen bana yardımcı olun şimdi ne yapacam kayıt ücreti yatırırsam şubatta ki sınava girebilir miyim yoksa yıl kaybımmı oldu cevap bekliyorum lütfennnnnnn

  1. hayır giremezsin. ya bahar döneminde girebilirsin ya da bir sonraki güz döneminde girebilirsin ama büyük ihtimalle baharda girersin 2 ders kaldığı için……. fatos yaşkeçeli

 110. ben ilk defa giriyorum sınava lise 1 im acaba sınav giriş belgemi nerden alıcam

 111. 9-10 şubatta yapılacak olan sınavın sınava giriş belgesi nezaman açıklanacak

  1. Sınav giriş belgesi yayınlandı Ümmühan Hanım Sistemden almaya çalışabılırsın

 112. ben bu sene ilk defa sınavlara katılacağım…09 10 şubat 2013te gireceğimiz sınavın adresleri ile 04 05 ocakta girdiğimiz sınavın adresleri aynı mı,öğrenebilir miyim?

  1. genellikle farklı adresleri veriyorlar
   mutlaka sınava gırış belgesı alınması lazım sadece adresler orada var

 113. Suanda kendi o ayrintili bilgilerimin oldugu hesaba giremiyorum sadece tc istiyor ve sadece sinav sonuclari yaziyor.bu durum degisecek mi yoksa sorun ben de mi.site cokunce toparlayamadilardi yosa bu durum gecici mi

 114. site çok karışık sınav sonuçlarını öğrenme bir dert sınav gıriş belgesi bir dert, sınav sorularını alma bir dert hangisini sayıyım ki nereye elini atsan bir sorun.Parça parça bir yerden girilip istekler karşılanamamaktadır.

 115. YA BEN SINAV GİRİS BELGEMİ ALAMIYORUM .GRENCİ İÖLERİNE GİRİYORUM SADECE NOTLARIM GÖZKÜO DAHA SINAV YERLERİ ACIKLAMDAI MI ACBA CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM SİMDİDEN TESEKKRLR

 116. Herkeze merhabalar,siteden sınav sonuçlarını öğrenemedik! farklı adresten girip görebildik.Şimdi siteye ancak ulaştık ne yazıkki şifreyi kabul etmiyor! bizim kabahatimizmi? çok sacma! tekrar şifre almak için büroyamı gidecem? kaç kere gittik yaaaaaa!

 117. AÇIKÖĞRETİM BU KADAR SAÇMA PROSÜDÜR VE SAÇMALIK GÖRMEDİM SİZ DEĞİL EĞİTİME YARDIMCI OLMAK EĞİTİMİ ZORLAŞTIRIYORSUNUZ İNSANLARALA DALGA GEÇMEYİ BIRAKIN ARTIK İKİ SAATEN FAZLA ZAMANIMI ALDI SINAV GİRİŞ BELGEMİ ALAMADIM BUNUN ÜZERİNEDE DEĞİL BELGE ALMAK SAYFA AÇILMIYO BİLE TEK DERSİM OLMASINA RAĞMEN VATANDAŞTAN KAPİTALİST DÜZENLE SINAV HARCININ TAMAMINI ALMAYI BİLİYOSUNUZ AMA NEDENSE ÖĞRENCİYE YARDIMCI OLMUYOSUNUZ BURDAKİ AMAÇ NE ANLAMADIM YAPTIĞINIZ GAVUR EZİYETİNDEN BAŞKA BİŞEY DEĞİL YETER ARTIK ALLAH HEPİNİZİN BELASINI VERSİN

 118. bu nasıl bir anlayış bilemiyorum hiçbir verim alamıyoruz.böyle idarecilik olmaz.yetkililer uyumayın.hiçmi şikayet gelmiyor?Biraz ilgilenin yan gelip yatmakla bu işler hallolmaz

 119. fakülteniz laşkalaşmış hepiniz kan emicisiniz aöf başladığım güne lanet olsun ogün bugün bütün öğretim görevlilerinden nefret ediyorum hiçbirisinin allah korkusu yok
  sonra para almasını biliyorlar tek dersim var on dersi olanla aynı parayı yatırıyoruz ama hizmet berbat sınav yeri belli değil hangi deliğe sokmuşlarsa site karmakarışık kan emiciler haram olsun yatırdığım para inşallah hastalıklarda kullanırsınız hizmet yapın hizmet kıcıklar ahirette hesabını hepinizden sorscam hakkımı hiçbirinize helal etmiyom

 120. sınav giriş belgesini çıkartamıyormmm ne zaman sistem açılacak acaba? sınava az kaldı daha sınav iriş belgesini çıkaramadm.

 121. sınav giriş belgesini çıkartamadm daha siistem çökmş galiba ne zaman düzelecek ssınav zamanı yaklaştı ama daha sistem düzelmediii..

 122. sınav giriş belgesini çıkartamıyormmm ne zaman sistem açılacak acaba? sınava az kaldı daha sınav iriş belgesini çıkaramadm.

 123. ogrenci.anadolu.edu.tr sitesine giriyorum ama sınava giriş belgesi için yönlendirme yok. nasıl ulaşabilirim acaba?

  1. ogrenci.anadolu.edu.tr sitesine girince bayrağımıza tıkla (tıklayınca sayfa açılmazsa farenin tekeri ile tıkla) , açılan sayfaya kimlik no ve şifreni yazıp oturum aç, sınav işlemlerinden sınava giriş belgesine tıkla ve açılan sayfayı yazdır.. Ben 4-5 gün önce almıştım, şu anda yine denedim ve bir sorun yok..

 124. sistem çok kötü durumda halen sınav giriş belgesini alamadık ne zaman alacağız acaba?

 125. selamlar bu benim ılk senem okul hakkındaki yorumları okuyunca biraz tedirgin oldum dogrusu,ama inanıyorum ki yazıldıgı gıbı degıldır.

 126. BEN ÖĞRENDİĞİMDESINAV SONUÇLARIM ÖĞR İSTİYORUMENDİĞİMDE NOTLARIM. ÇOK DÜŞÜK DEĞİLDİ. ARAPÇA1 42, ARAPÇA3 43, İSLAM MEZHEPLERİ TARİHİ 52, FIKIH 64, İSLAM D. TARİHİ 53, TÜRK DİLİ 44, TEFSİR 60, BİR AN ÖNCE NOTLARIMIN DÜZELTİLMESİNİ İSTİYORUM. BUGÜN NOTLARIMA BAKTIĞIMDA NOTLARIMIN ÇOK DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRDÜM. BİR AN ÖNCE NOTLARIMIN DÜZELTİLMESİN İSTİYORUM. HATTA ÇIKTISINIDA ÇIKARDIM.BÖYLE SAÇMALIKTA GÖRMEDİM.

 127. benim ilk senem ve bir tütlü sonuçlara bakamadım eposta isdiyor bu e postayı nereden oluşturuluyor ben bulamadım normal açık öğretim sitemize girdiğimiz adresler değilmi

 128. ben açıköğretimi arıyorum telefon hep meşkul yalandan açık bırakıyorlar bize yaptığınız eziyet parayı alıp yemesini biliyosunuz ama ayıp be neyse gelelim soruma bu ders ekle sil işlemini nasıl yapacağız birde koşullu geçer diyo bu nedemek aynı dersi tekrarmı alacağım tenezzül edinde bi cevap verin arkadaşlar siz biliyorsanız ne olur cevap yazın acil

 129. Selam ben eren bu açık öğretimi tam yedi senedir okuyorum bir türlü şu matematiği veremedim şidide kıredili sistem çıktı karşıma mat.1 verdim tam sevinmişken baktımki mat.2 de varmış bütün hayelerim yıkıldı doğrusu ama ne yapalım bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete derler benimde o misal oldu arkadaşlar şimdi mat iki sendromu bitti şimdi kayıt yenileme ve kitap alma sendromu başladı kayıt yaptık çokşükür Ama ortalarda kitap yok ÇaLıŞaLıM çalışaçak bişey yok kitap daha icat edilmemiş bu fakültede parayı basıyoruz ama kitap dahi alamıyoruz son ra sınava geç hazırlanacaz vallah daha üniteleri dahi internete vermemişler hayırdır yoksa sınav sorusuz mu? olacak diye geliyor aklıma ama sınavda en kazık sorularıda soruyorlar sanki üniversiteye yeniden girecez mübarek ARAKADAŞLAR TEK DİLEĞİM BU SAÇMA SİSTEME Bİ ÇARE HAKIMIZI İSTİYORUZ BÜTÜNLEME DAHİ YOK. ÜNİVERSİTE HOCALARINA SESLENİYORUM LÜTFEN BİZİ MAĞDUR ETMEYİN……. (bu notumu lütfen yayınlayın)

 130. sınav giriş belgesini yine alamıyorum..sistem de yine bakım mı var acaba sınava 3 gün kaldı

 131. selam ,bu yıl herzaman olduğu gibi bütünleme olacakmı olmayacakmı ?hiçbir açıklama yapılmıyor lütfen bu konuda açıklama yaparmısınız?

 132. Meraba,yeni sistemde İngilizce dersini de müfredata koymuşsunuz. Allah aşkınabizlerAÖF öğrencileri zaten full-tame çalışıyoruz İngilizce dersinde hocasız ne kadar başarılı olabiliriz ayrıcabizlerin yeterli İngilizce birikimi yok bu durumda başarısızlık kaçınılmaz. Umarım Anadolu Üniversitesi gibi köklü üniversite Eğitimcileri bu çağrılarımızı görürürler…..!

 133. admin hocam aöf ara sınav giriş belgesi yayınlandımı bulmıyorum
  ikinçi sorum ise öğrençi kimliklerini nerden ve ne zaman alıyoruz şimdiden teşekkürler

 134. sosyoloji 4. sınıf öğrencisiyim.2. sınıfta kredili sisteme geçtik şu ana kadar toplam kredime baktığımda 166 olduğunu gördüm mezun olmak için 240 kredimiz olması gerekiyor bu durumda eksik krediylmi mezun olacağız mezun olduktan sonra formasyon için eksik kredimiz olacak bu sorun düzeltilecekmi ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız acil yardım bekliyoruz

 135. arkadaşlar kafamı kurcalayan bir sorun var açıköğretımde değerlendirmelerde sınaf notlarında bir yanlışlık olabilir mi
  notlara itiraz hakkımız var mı ..bu nasıl değerlendirme çalıştım dediğim derslerımın notları düşük üstünden geçtiğim derslerın notları iyi.. bu nasıl değerlendırme biri bana anlatsın lütfen..

  1. Yapılan ara ve dönem sonu sınavlarının kâğıtları (Optik Formlar) iki kez kontrollü olarak okutulmaktadır. Birinci okuma ile ikinci okuma arasında fark yok ise sınav sonuçları açıklanmaktadır. Bu nedenle açıklanan sınav sonuçları ve başarı notları kesin olup itiraz edilemez. Bu yönde yapılan sınav sonuçlarına itirazlar değerlendirilmeye alınmaz.

 136. ben açıköğretim öğrenci sayfama giriyorum ama sınav giriş belgesi yok ne yapmam gerekiyor?yardımcı olursanız çok sevinirim..

  1. Sınav giriş belgesi sınavdan 1 hafta önce yayınlanır. Henüz sınav giriş yerleri belli olmadı.

  1. Sınav giriş belgesi sınavdan 1 hafta önce yayınlanır. Sınav giriş belgesi henüz yayınlanmadı.

   1. Sınav giriş belgemi alamıyorum 13 aralık a kadar kitaplarınızı alın diye site çıkıyor ve tc ve şifremle giriyorum bu yazı çıkıyor

 137. Sınav giriş belgemi çıkaramadım çünkü telefon işlem yapmadı aöf yi mahkemeye vericem ve beni tekrar sınav yapacaklar demedi demeyin.Saat 17 30 a kadar hizmet veriyormuş bide.tabi itiraz nereye ise.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...

Başa dön tuşu