8-9 Eylül 2012 Aöf Bütünleme Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

8-9 Eylül 2012 Aöf Bütünleme Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Anadolu Üniversitesi Aöf Açıköğretim Fakültesi Öğrencileri 8-9 Eylülde yapılan bütünleme sınavları ile, kaldıkları derslerden geçme şansını kullanmış oldular. Sınavlar Tüm yurtta üniversitenin belirlediği okullarda yapıldı. Artık hangi derslerden geçip kalınacağımızı ve sınıf geçip geçilemeyeceğimizi öğrenmek için 2012 bütünleme sınavı sonuçlarını heyecanla beklemekteyiz.

 

Anadolu Üniversitesi sınav merkezi şartlarını göze alırsak aöf 2012 bütünleme sınavı sonuçlarının ne zama çıklanacağını tahmin edebiliriz. Buna göre bütünleme sınavı sonuçları 27 Eylül – 5 Ekim arasında açıklanmasını beklemekteyiz. Sınav sonuçları açıklandıktan sonra ise 22 Ekim tarihinde kayıt yenileme işlemleri başlayacaktır. Bir çoğumuz bütünleme sınavı sonuçlarına göre sınıf geçeceğiz, bir çoğumuz alttan dersi olacağı için maalesef üstten ders alamayacak.

 

Aynı zamanda Bütünleme Sınavı Soru ve Cevaplarına Aşağıdaki Linkten Ulaşabilirsiniz..
8-9Eylül Bütünleme Soruları

 

2012 açıköğretim bütünleme sınavı sonuçlarının ne zaman açıklanacağını beklerken strese ve sıkıntıya girmeden gündelik hayatınıza devam etmenizi temenni eder. Yeni eğitim ve öğretm yılında tüm aöf öğrenilerine başarılar dilerim…

 

13 Yorum

  1. kredili sistemde alttan dersin olsa ise üstten ders alabilirsin senin kredili degilse bilemeyecegim.aöf bürosunu aramanı tavsiye ederim

 1. Kamu yönetimi dördüncü sınıf öğrencisiyim bütlere girdim, geçemediğim taktirde kalan derslerim veya dersimle yeni sistemde nasıl karşılaşacağı, bir dönemde mezun olabilecekmiyim ?

 2. bahar dönemi harcını yatırmayanlar kayıt yenileme yapıldığında o harcıda mı ödeyecekler

 3. bankacılık ve sigortacılık kredili bölüme geçtyse şimdi biz hangi ünitelrden sorumlu olacağız ?

 4. Hemen hemen her site bilmedigi halde sallıyor. 24-30 idi
  25- 1 ekim oldu
  simdi de 27ey lül – 5 ekim imi?
  Bilmiyorsanız bilemiyoruz yazın . yazık ya

 5. 1 Ekim 2012 saat 10.10 da bütünleme sonuçları sitede acıklanmıştı. Fakat sadece 10 dk sonra tekrar sonuç sayfasına girdiğimde, sonuçlar kaldırılmış, açıklanmamış görünüyor.Nasıl iş bu???

 6. valla anlayan varsa beri gelsin..bu sabah 09:30 açıklandı.notları gördüm.çıktı alıyım diye printerı açmaya gittim geldim,notlar KAYBOLMUŞ…seksen kere denedim kendi sayfama giriyorum notlar yok.NE İŞ ANLAMADIM !!!

 7. ÖzgKoc: Körfez FK üç hazırlık maçı daha oynayacak: 2.Lig’deki tek temsilcimiz Körfez FK, 8-9 Eylül’de başlayacak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...

Başa dön tuşu