4-5 Mayıs Aöf Bahar Dönemi Ara Sınav Sonuçları

4-5 Mayıs Aöf Bahar Dönemi Ara Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır

 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Bölümleri Öğrencilerinin bu gün 14:30’da girdiği son sınav oturumu ile ara sınavı da hep birlikte atlatmış olduk arkadaşlar. Şimdi önümüzde 1-2 Haziran’da yapılacak olan 2013 Bahar Dönemi Final Sınavı bulunmakta. Ama hepimizin aklında ” Peki biz ara sınav sonucunu ne zaman öğreneceğiz” , ” Ara sınav sonucunu görmeden nasıl hangi derse ağırlık vereceğiz ” gibi sorular mevcut. Gelelim 2013 Aöf bahar dönemi ara sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağına.

4-5 MAYIS 2013 AÖF ARA SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR
4-5 MAYIS 2013 AÖF ARA SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim 4-5 Mayıs 2013 Bahar Dönemi Ara Sınav Sonuçları ne zaman açıklanır sorumuzun cevabını şimdi alacağız. Sınavları atlattık ve aklımızdaki tek soru bu. Aslında bu sorunun cevabını hepimiz biliyoruz. Sınavlar 4-5 mayısta yapıldı sonuçları ise yaklaşık 15 gün içinde açıklanacaktır. Yani 4-5 mayıs 2013 aöf bahar dönemi ara sınav sonuçları 17 – 21 Mayıs tarihleri içinde açıklanacaktır. Benim tahminimce 4-5 mayıs aöf sınavlarının sonuçları 17 Mayıs tarihi öğleden sonra açıklanır. Aslında burada bu sorunun cevabını merak etmek yerine 1-2 Haziran 2013 te yapılacak olan Finaller için ders çalışmaya ara vermeden devam etmemiz gerekli. Çünkü arada 25 gün gibi bir zaman var ve kitaplardaki tüm ünitelerden sorumluyuz. Kısa zamanda çok ders çalışmamız gerekecek. Bu yüzden hemen hiç ara vermeden finaller için çalışmaya devam etmeliyiz.

Sınav sonuçlarını beklemeden ders çalışmanın bizler için çok önemli olduğunu ve finallere 25-26 gün kaldığını unutmayalım arkadaşlar. 4-5 mayıs aöf ara sınav sonuçlarının hepinizin beklentilerinden daha yüksek gelmesini temenni ediyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...

Başa dön tuşu