İstanbul AUZEF 2021 Final Sınavları Online Olacak

Küresel salgın olan koronavirüs pandemisi ülkemizde etkisini arttırarak devam ederken online yapılan sınavlar ve uzaktan eğitimin devam etmesi şeklinde tedbirler alınmaya devam ediliyor.

Koronavirüs’ün yayılmaması için online olarak yapılan açıköğretim sınavlarının final (dönem sonu) sınavları içinde yapılması konusunda öğrencilerden büyük bir talep vardı. İstanbul Üniversitesi yaptığı bir açıklama ile 2020 – 2021 yılı bahar dönemi dönem sonu sınavlarının ve bütünleme sınavlarının online olarak yapılacağını duyurdu.

İstanbul Üniversitesi açıköğretim fakültesi öğrencileri için 2021 yılı bahar dönemi final sınavları ve bütünleme sınavlarının online olarak yapılacağını açıklarken Atatürk Üniversitesi’de 2021 yılı bahar dönemi final ve bütünleme sınavlarının online olarak yapılacağını açıkladı. (Bkz. Ata Aof Bahar Dönemi Final Sınavları Online Yapılacak)

Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi arasınavları devam etmekte olduğu için final sınavları ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Açıklama yapıldığında sizlerle paylaşıyor olacağız.

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) Final ve Bütünleme Sınavları Duyurusu:

Değerli Öğrencilerimiz,

Küresel salgın nedeniyle yüz yüze sınav uygulamalarının oluşturabileceği olumsuzluklar göz önünde bulundurularak, 2020-2021 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı bitirme (final) ve telafi (bütünleme) sınavlarının çevrim içi (online) yapılmasına karar verilmiştir.

İstanbul AUZEF 2021 Final Sınavları Online Olacak
İstanbul AUZEF 2021 Final Sınavları Online Olacak

Kaynak: Auzef

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...

Başa dön tuşu