Ata Aof 2021 Finalleri Online Yapılacak

Koronavirüs pandemisinin etkisini artırdığı ve aşı çalışmalarının devam ettiği şu günlerde 2020 – 2021 yılı bahar dönemi arasınavları online olarak gerçekleştiriliyor. Virüs’ün yayılmaması için online olarak yapılan açıköğretim sınavlarının final (dönem sonu) sınavları içinde yapılması konusunda öğrencilerden büyük bir talep vardı. Atatürk Üniversitesi yaptığı bir açıklama ile 2020 – 2021 yılı bahar dönemi dönem sonu sınavlarının ve bütünleme sınavlarının online olarak yapılacağını duyurdu.

Atatürk Üniversitesi açıköğretim fakültesi öğrencileri için 2021 yılı bahar dönemi final sınavları ve bütünleme sınavlarının online olarak yapılacağını açıklarken İstanbul Üniversitesi’de 2021 yılı bahar dönemi final ve bütünleme sınavlarının online olarak yapılacağını açıkladı.

Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi arasınavları devam etmekte olduğu için final sınavları ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Açıklama yapıldığında sizlerle paylaşıyor olacağız.

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Final ve Bütünleme Sınavları Duyurusu:

Açıköğretim Fakültemizin değerli öğrencileri;

Yapmış olduğumuz görüşmeler ve istişareler sonucunda Covid-19 küresel salgın sürecinde yüz yüze sınav uygulamalarının oluşturabileceği olumsuzluklar dikkate alınarak 2020-21 Bahar Yarıyılı final ve bütünleme sınavlarının çevrimiçi (online) olarak yapılmasına karar verildi.

Ata Aof 2021 Finalleri Online Yapılacak
Ata Aof 2021 Finalleri Online Yapılacak

Kaynak: Ata Aof

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...

Başa dön tuşu