2021 – 2022 Yılı Güz Dönemi Arasınav Sonucu Açıklandı

2021 Güz Dönemi Arasınav Sonucu rekor denilebilecek bir sürede sınavdan sadece 4 gün sonra açıklandı. Daha önce online yapılan sınavlarda sınavdan 1 gün sonra açıklandığını görmüştük fakat yüz yüze yapılan sınavlarda bu kadar hızlı sonuç açıklama ilk defa oldu.

27-28 Kasım 2021 tarihlerinde yüz yüze olarak yapılan 2021-2022 güz dönemi arasınav sonuçları açıklandı. Arasınav sonuçları sınavdan sadece dört gün sonra (İtiraz süresi tamamlandıktan sonra) açıklandı ve sonuç açıklanma süresi ile öğrencileri memnun etti. Geçtiğimiz yıl online yapılan sınavlarda sınavdan sadece 1 gün sonra açıklanır iken yüz yüze sınavlarda 10 gün sonra açıklanmıştı. Güz dönemi sınavlarının yüz yüze yapılması nedeniyle sınav sonuçları 10 gün sonra açıklanır şeklinde bir beklenti var iken 4. günün sonunda sınav sonuçlarının açıklanması bir çok kişiyi şaşırttı.

Güz Dönemi arasınavlarında her dersten 20 soru soruldu, 30 dakika süre verildi ve geçme notu 35 olarak belirlenmişti. Ayrıca 4 yanlışın 1 doğruyu götürdüğü sistem de aktif olarak devam ediyor. Öğrencilerin puanları bu durumlara göre hesaplandı ve öğrenci sayfalarında sınav sonuçları yer aldı.

2022 Yılı Güz Dönemi Arasınav Sonucu

2021-2022 güz dönemi arasınav sonuçlarınıza öğrenci sayfanızdan erişebileceksiniz. ( aof.anadolu.edu.tr adresinden giriş yapabilirsiniz.)

2022 Yılı Güz Dönemi Arasınav Sonucu
2022 Yılı Güz Dönemi Arasınav Sonucu

Kaynak: Aof Sınav Sonucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...

Başa dön tuşu