2020 Güz Dönemi Final Sonuçları

16 Ocak, 17 Ocak, 18 Ocak ve 23 Ocak, 24 Ocak, 25 Ocak 2021 tarihlerinde pandemi nedeniyle online olarak yapılan 2020-2021 güz dönemi arasınav sonuçları açıklandı. Öğrenciler tarafından büyük bir merakla beklenen sınav sonuçları 30 Ocak 2021 Cumartesi itibariyle açıklandı.

2020 – 2021 yılı güz dönemi arasınavları son sınav gününden dört gün sonra (itiraz süresi dolduktan hemen sonra) cumartesi günü açıklanmıştı. Final sınavı sonuçları da son sınavdan dört gün sonra açıklandı. Harf notlarının verilmesi ve dönem sonu olması nedeniyle sonuç açıklama işlemlerinin uzadığı düşünülmekte.

Geçtiğimiz yıl bahar dönemi sınavları sınavdan sadece 1 gün sonra, yaz okulu sınavları ise iki gün sonra açıklanmıştı. Yapılan online sınavlar nedeniyle Anadolu Üniversitesi tarihindeki sonucu en hızlı açıklanan sınav olmuştu. Öğrenciler yine online sınav olması nedeniyle aynı hızda sınav sonucunu öğrenmeyi beklerken sonuç açıklama süresi giderek uzadı.

Sınav Sonuçları

2020-2021 güz dönemi final sınav sonuçları açıklandığında sonuçlarınıza öğrenci sayfanızdan erişebileceksiniz. ( aof.anadolu.edu.tr adresinden giriş yapabilirsiniz.) Alacağını sınav sonucunuza göre not hesaplama yapmak istiyorsanız, Aof Not Hesaplama sayfasını inceleyebilirsiniz.

2020 Güz Dönemi Final Sonuçları
2020 Güz Dönemi Final Sonuçları

Kaynak: Aof Sınav Sonuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...

Başa dön tuşu